Bedava Microsoft Office İndir

Bedava Microsoft Office İndirmek için öyle torrent falan kullanmanıza gerek yok. Yıllarca office programı kullanmadım kendi bilgisayarımda, proje ödev olduğunda hep okuldaki bilgisayarlardan yararlandım. Tabi ki cahilliğimden oldu bütün bunlar, siz bilin en azından diye yazıyorum. Bizim okulun öğrencilerinin internetten bedavaya tam sürüm Bedava Microsoft Office indirme imkanı varmış ve mezun olunca haberim oldu bundan.

Yine de denemek istedim belki çalışır diye, mail adresim duruyordu çünkü. Şu adrese giriyorsunuz önce https://products.office.com/en-us/student/office-in-education , ardından okul mail adresinizi giriyorsunuz ve kaboom. Excel, word, powerpoint her şeyi bedavaya indirebiliyorsunuz. Bizim okul için @boun.edu.tr adresimi girdim, ve ne yazık ki hangi okullarda geçerli olduğunu bilmiyorum o yüzden denemeniz lazım.

Bitti mi ? Bitmedi! 1 TB da OneDrive depolama alanı sunuyor yanlış hatırlamıyorsam. Evet TB GB’den büyük! Dropbox’a para yedirmenize gerek yok kısacası. Bir deneyin derim bu fırsatı halen öğrenci iseniz, ben mezun olmama rağmen çalıştı fakat ne kadar sürer bilmiyorum elbette.

 

Paylaşmak Güzeldir

Yazıyı buraya kadar okuduysan Kişisel Gelişim konusunda hevesli olduğun kesin. Peki kendini geliştirebileceğin bir Türkçe Youtube Kanalı olduğunu söylesek? Ayrıntılar için resme tıkla!

Bedava Microsoft Office İndir” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.