Bir Tanecik En Para

Enparayı öve öve bitiremiyorum yazılarımda, daha önce de defalarca kez bahsettim hiç bir şeyden para almadığını hatta üstüne para verdiğini bazı işlemlerde (abarttım). Vize çıkartmam gerekiyordu o yüzden hesap cüzdanı lazım idi başvururken, çağrı merkezini aradım konuyu anlattım. Bütün hesaplarım için ayrı ayrı defter çıkarttılar ve yolladılar, hepsi için de total 5 TL düştüler vadesiz hesabımdan o kadar. 3 Gün sonra kapıma geldi defterler son iki ay işlenmiş olarak. Israr ettim yuvarlak olsun 10 Lira çekin diye, yok abi olur mu öyle şey dediler.

Hesaplarınıza isim verirken iki kere düşünün

Vadeli dolar hesabımın adını ” Dolar Yüksel Lan ” koymuştum. Telefonla müşteri hizmetlerini aradım hesap cüzdanı çıkartmak için. Telefondaki kız her hitap ettiğinde hesabıma, dolar yüksel lan demek zorunda kaldı, ben yarıldım her seferinde ama bozuntuya vermedi kendisi. Kim bilir ne isimler koyuyor da insanlar böyle telefonda utanıyorlar sonra.

Dijital Pazarlama veya yazdığım içerikler ilginizi çekiyorsa, beni Twitter ve Linkedin üzerinden takip edip, iletişime geçebilirsiniz :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.