Dijital Bilinç Serisi

Kişisel gelişim macerasının büyük bir kısmı bakış açınızı genişletip geliştirmeye dayandığı gibi, bu yolda insanlar, toplumlar ve hatta teknolojiler üzerine olan bilgi birikiminiz de size muazzam katkılar sağlayabilir.

Teknoloji demişken, telefonları elimizden bırakmayan bir nesil olsak da bir çoğumuz bu dünyanın sadece dış yüzünden haberdarız. İşte tam bu yüzden de mobil oyun bağımlısı olmak, Youtube’da saatlerce saçma sapan videolar izlemek ve günlerce bizi takip eden reklamlara tıkayıp hiç ummadığımız ürünleri satın almak gibi tuzaklara düşüp duruyoruz.

Dijital bilinç serisinin amacı ise, dijital pazarlama alanındaki kariyer tecrübelerimden yararlanıp, her gün kullandığınız teknolojilerin altında yatan temel prensipleri ve internette üzerinizde uygulanan psikolojik taktikleri basitçe açıklayıp bu konulardaki bilgi birikiminizi artırmak.

Merak etmeyin, öyle çıkıp da ürün tanıtım videosu çekmeyi planlamıyorum, Algoritmaları Lehine Kullan adlı içeriği bu serinin ilk videosu olarak kabul edebilirsiniz ve diğer videoların da bu kıvamda olacağının garantisini verebilirim.

Dijital tarafta ufkunuzu genişletmek istiyorsanız sizden ricam bildirimleri tek tık ile açmanız o kadar.

Bir sonraki videoda görüşmek üzere.

 

İçeriği Paylaşmaya Ne Dersin?

Burag Hançer

Usanmadan yapılan hatalar, çıkarılan onlarca ders ve bu süreçte gelişen bakış açılarım. İşte size Yirmilerim... Beni 3 dakikada tanımak için linke tıkla! Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan da maceralarımı takip edebilirsin :)

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments