Gece Gelen Motivasyon

Gece gelen motivasyon, çılgın fikirler, bütün gün tembellikle geçirip tam yatarken aklımıza gelen bir şeyler yapmalıyım hissi. Herkes yaşıyordur bunu elbet, biraz pişmanlıktan doğduğuna inanıyorum, gün bitmeden yaralı bir şeyler yapmak, günü rezil bir şekilde tamamlamamak içgüdülerinden doğuyor.

Sırf saçma sapan fikirler gelip bulmuyor beni geceleri, bazen efsane şeyler de geliyor aklıma, elbet hepsini sabah unutuyorum, daha doğrusu unutuyordum. Artık aklıma gelen her şeyi telefona not alıyorum uzanıp, sabah gözden geçiriyorum aklı selim bir şekilde. 10 fikrin 8’i çöp çıkıyor, 1 tanesini benden önce yapmış birileri, sonuncusu ise kafama yatıyor. Ya yapacak cesaretim olmuyor onu da ya başlayıp yarıda bırakıyorum.

Gece gelen motivasyonu sabaha aktarabilsek fişek gibi geçireceğiz günü, fakat mızmızlanarak başlıyoruz her sabaha. Kafanızı kurcalayan bir probleminiz ya da karar vermeniz bir konu var ise gece yatmadan bir tartışın kafanızda derim, ya da duşta tartışın, biliyorsunuz ki hayatının gidişatına dışta karar verir insan.

Budapeşte olması lazım resim, pek bir neşeliyim gece gece.

Paylaşmak Güzeldir

Yazıyı buraya kadar okuduysan Kişisel Gelişim konusunda hevesli olduğun kesin. Peki kendini geliştirebileceğin bir Türkçe Youtube Kanalı olduğunu söylesek? Ayrıntılar için resme tıkla!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.