Hayatına Şekil Ver – Challenge 4

Yeni bir challenge ile hayatına ŞEKİL VER!

Pürüzsüz birer mermer kalıbı gibi adım attığımız bu hayatta, bazen duvarlara çarparak bazen de yokuşlardan yuvarlanarak parçalar kaybeder ve kendi kendimize şekil buluruz.

Ancak tüm bunların ötesinde, içinizde sonsuz bir potansiyel barındırsanız da, kime dönüşeceğinizi belirleyen en önemli faktör kendinizi emanet ettiğiniz heykeltraşlardır. Aileniz başta olmak üzere seçme hakkınızın olmadığı heykeltraşların yanında, takip ettiğiniz ve örnek aldığınız insanlar ömrünüz boyunca size şekil verirler.

hayatına şekil ver

Bu challangeda senden istediğim şey heykeltraşlarını doğru bir şekilde seçerek onların elleri ile kendi hayatını biçimlendirmen ve ne olursa olsun yanlış insanların hayatını şekillendirmesine asla ama asla izin vermemen.

hayatına şekil vermek

İşe yakın çevrende ve sosyal medyada örnek aldığım insanları bir filtreden geçirerek başlayabilirsin. Size sunduğum challengeların kolay olduğunu düşünüyorsanız, hadi hayatınızdaki tüm yanlış rol modellerini bir elemeye çalışın.

Bir sonraki challengeda görüşmek üzere.

İçeriği Paylaşmaya Ne Dersin?

Burag Hançer

Usanmadan yapılan hatalar, çıkarılan onlarca ders ve bu süreçte gelişen bakış açılarım. İşte size Yirmilerim... Beni 3 dakikada tanımak için linke tıkla! Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan da maceralarımı takip edebilirsin :)

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments