Lensoptik Lens Siparişi Analizi

Geçenlerde doktora gidip yeni gözük ve lens reçeteleri aldım, gözlük işini hallettim ve lensi alışkanlık haline getirdiğim yerden almaktansa internetten sipariş etmeye karar verdim. Lens siparişi yazdım Google’a, Adwords reklamını pas geçtim ve ufak bir incelemeden sonra Lensoptik’te karar kıldım. Alışveriş yaptığım siteleri incelemek alışkanlık haline geldi bende, hızlıca resimler ile bir kaç eksiğe değinmek istiyorum süreçteki.

lensoptik

Ürünleri hızlıca seçip sepetime ekledim, hayır numaralarım onlar değil bu arada.

lens siparişi analizi

Çok vaktim yoktu, bu yüzden Facebook ile bağlanmak istedim, ne yazık ki buton bozukmuş ve şekildeki hata ile karşılaştım. Bozuk şeyleri sitemize koymuyoruz, tamamlayıp test edip ardından yerleştiriyoruz.

lens siparişi nasıl verilir

En az vakit kaybettirecek ikinci yönteme saldırdım, o da üye olmadan sipariş vermek. Hızlıca giriş yaptım ve süreç beni ana sayfaya attı, yüz kere kontrol ettiğim marka ve göz ölçüleri kaybolup gitti, iki kere geriye basıp sayfayı yenileyince durumu kurtardım. E-ticaret siteleri kullanıcıları satış tünelinden uzaklaştıracak herhangi bir işlemden çekinmelidir, sepetimi boşaltıp beni ana sayfaya atmak bunların başında geliyor.

internetten lens siparişi

 

Baştan girdim bilgileri, pek sıkıntıya rastlamadan güvenlik işlemlerinden geçip siparişimi tamamlardım. Arada güvensiz bir bağlantıdan sektim, çok dikkat ettiğim için gözüme çarptı anlamını bilen var ise yardımcı olursa sevinirim.

lens siparişi vermek

örnek lens siparişi

Lens siparişini tamamlandıktan sonra da reçetem lütfen formatında istendi. Reçete gerekli mi? Yollamaz isem sipariş geçersiz mi sayılır? Yollasam iyi mi olur? İki arada bir derede kaldım, elbet yolladım mail ile reçetemi, fakat daha net olunması gerekiyor böyle durumlarda, lütfen kelimesi hiç açıklayıcı olmuyor. Kullanıcı Deneyimi açısından Lensoptik 7/10 aldı benden, genel olarak güzel bir süreç fakat bahsettiğim eksiklikler bir an önce giderilmeli.

lens siparişi

İçeriği Paylaşmaya Ne Dersin?

Burag Hançer

Usanmadan yapılan hatalar, çıkarılan onlarca ders ve bu süreçte gelişen bakış açılarım. İşte size Yirmilerim... Beni 3 dakikada tanımak için linke tıkla! Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan da maceralarımı takip edebilirsin :)

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments