Loop Fitness & SPA

Ne kadar Loop Fitness sponsorlu içeriğine benzese de ilk bakışta, bloğum henüz sponsor alma seviyesine ulaşmadı diyebilirim 🙂

Pazartesi günü vize randevum vardı ve Pazar Kartal’da fotokopi çektirecek hiç bir yer bulamadım, gittim Loop Fitness’a rica ettim, Canan Hanım sağolsun bilgisayar açtık mailden indirdim uçak ve otel rezervasyonlarımı, bir de başlamışken pasaport fotokopilerimi de çektim total 30-40 sayfa basıp teşekkür edip çıktım.

Bu kıyağın üstüne de ayaküstü bir yazı yazmak istedim Loop Fitness için ziya güzel bir deneyim oldu üyeliğim.

Loop Fitness Kartal

Loop Fitness & SPA

Çok dallı spor kariyerimde bir çok spor salonu üyeliğim oldu ki ortam ve süreçlere oldukça hakimim diyebilirim. Osmanbey’de oturduğumda Nişantaşı’ndaki The Red Fitness’a üyeydim en son. Altyapı, aletler ve hocalar açısından mükemmel olsa da, Nişantaşı züppesi üyeleri ve botokslu kokoş teyzeleri ile tam bir fiyaskoydu. Spor salonunun içinde disko toplarını ve canlı DJ performansını hayal edebiliyor musun? Ne yazık ki rüya değildi bunlar…

Kartal’a taşındıktan sonra da evimin yanındaki Loop Fitness’a üye oldum. Her GYM’de gördüğünüz stereotipler olsa da, tesis ve aletler gayet yerinde, temiz ve kaliteli. Hocalar ve toplu dersler ile alakam olmadan; squad, deadlift ve bench press üçgeninde üç ayımı doldurdum sayılır.

En efsane şey ise ayağıma sığan galoşlar aslında, hangi spor salonuna ya da hastaneye gitsem 47 numara ayaklarıma galoş bulmakta zorlanıyordum, bunu da aştım bu mekanda 🙂

Loop Fitness Fiyatları

Bu standarttaki spor salonlarının fiyat aralıkları da bellidir İstanbul’da. 1200-1800 arası değişir fiyatlar, kime ne geçirebiliyorlarsa artık. Yıllık üyelik alırsınız, toplu gelirsiniz, arkadaşı getirirsiniz vesaire pazarlıkta yüzsüzlüğe vurun çekinmeyin.

Loop Fitness

Loop Fitness Şikayetleri

İş çıkışı saati çok kalabalık oluyor… No shit Sherlock…

Duyduğum kadarı ile tek negatif yanı üyelik iptali konusundaki üyelerin sıkıntı yaşaması. Üyelik devretmek gibi bir sistem yapmışlar onun için de ne kadar geçerli bilemiyorum.

Genel olarak Loop Fitness deneyimime 8/10 veriyorum. Kartal’a düşerse yolunuz bekleriz.

İçeriği Paylaşmaya Ne Dersin?

Burag Hançer

Usanmadan yapılan hatalar, çıkarılan onlarca ders ve bu süreçte gelişen bakış açılarım. İşte size Yirmilerim... Beni 3 dakikada tanımak için linke tıkla! Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan da maceralarımı takip edebilirsin :)

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments