Mentorlar Serisi

 

Selamlar, biliyorsunuz ki Yirmilerim kanalının içerikleri bilimsel araştırmaların yanında hayattan çıkardığım dersler ve şahsi tecrübelerim çerçevesinde gelişiyor. Tecrübelerimin bir kısmı yaptığım hatalar ile şekillense de daha büyük bir kısmı hayatta örnek aldığım kişilerin tavsiyeleri ve öğretileri sayesinde oluşuyor.

Sizlere kaliteli içerikler sunma yolunda da takdir ettiğim bu insanların hayattan çıkardıkları dersleri derleyerek sunduğum yeni bir seriye başlamaya karar verdim. Hayatta her şeyi hata yaparak öğrenmenize yok, bu hataları defalarca kez yapıp zorlukların üstesinden gelip dersler çıkaran kaliteli insanların tecrübelerinden yararlanarak da kendinizi geliştirmeniz mümkün.

Bu yeni serimizde paylaşacağım örnek aldığım bu insanların bir kısmını muhtemelen biliyor olsanız da, ufkunuzu açacak tanımadığınız muhteşem zihinleri de sizlere ulaştırmayı hedefliyorum.

Video içerikleri de biyografi tarzı yerine daha çok bu kişilerin kitapları ve röportajları üzerinden derlenmiş hayat derslerinden oluşacak. Hayatım boyunca filmlerdeki ve hikayelerdeki gibi bana yol gösterebilecek bir mentor bekledim, internet sayesinde ise bu mentorları beklemek yerine arayarak yüzlercesini bulabileceğimi fark ettim.

Mentorlar serisinin ilk videosu ile yakında karşınızda olacağım, eğer sizlerin de hayatta örnek aldığı insanlar var ise yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bir sonraki videoda görüşmek üzere.

İçeriği Paylaşmaya Ne Dersin?

Burag Hançer

Usanmadan yapılan hatalar, çıkarılan onlarca ders ve bu süreçte gelişen bakış açılarım. İşte size Yirmilerim... Beni 3 dakikada tanımak için linke tıkla! Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan da maceralarımı takip edebilirsin :)

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments