Tavsiye Köşesi

Selam güzel insanlar,

Bu sayfadan çeşitli tavsiyelerim ile ilgili sayfalara tek tık ile ulaşabilirsiniz.


Belgesel Tavsiyelerim

Özenle seçtiğim ve muhtemelen ilk duyduğunuz kısa ve orta metrajlı Belgesellere bir göz atın.


Film ve Animasyon Tavsiyelerim

İnternette film tavsiyesi veren sitelerde hep aynı filmleri görmekten bıkmadınız mı? İşte sizin için alternatif, o kadar da popüler olmayan filmler topladığım bir film tavsiyesi listesi. Listenin altında da animasyon film tavsiyelerimi bulabilirsiniz.


Kitap Tavsiyelerim

Gençliğimde nadiren kitap okuyan biri olarak son yıllarda kendimi kitap dünyasının içinde buluverdim. Daha çok kişisel gelişim odaklı olan kitap tavsiyelerime ve özetlerimi bir okuyun.


Oyun Tavsiyelerim

Gamer hayatıma 1997 yılında ilk bilgisayarım ile başladım ve o günden bu güne elimden ne oyunlar geçti, heheytt! Daha çok RPG oyunlarına odaklansam da alternatif oyun tavsiyelerim de yok değil.


Anime Tavsiyelerim

Boğaziçi Üniversitesi’nde okurken tam 6 dönem Japonca dersi aldım ve bu lise yıllarımda edindiğim anime kültürümü katlamamı sağladı.


Dizi Tavsiyelerim

Dizi tavsiyeleri listesinin amacı da cımbız ile seçtiğim favori dizilerimi sizlerle paylaşmak.


Takip Edilmesi Gereken Ekonomistler

Mesleğiniz ve kariyeriniz hayatınızın kalitesini belirleyecek önemli faktörler olsa da, eğer paranızı değerlendirmeyi ve korumayı bilmiyorsanız bir adım geridesiniz demektir. İşte ilk adımı atmak için size harika bir liste.


YouTube’daki En Kaliteli Seyahat Kanalları

Seyahat etmek istiyorsunuz fakat maddi gücünüz veya vaktiniz yok mu? O zaman Youtube üzerindeki seyahat kanallarında biraz vakit geçirmeye ne dersiniz?


İnternetteki En Kaliteli Kişisel Bloglar

Kendi kişisel bloğumu geliştirirken internetteki diğer kişisel blogları da özenle takip ediyorum. Eğer siz de blog açmayı planlıyorsanız veya takip edecek kaliteli blogları arıyorsanız bu liste tam size göre.