Telefondaki Oyunlar Nasıl Silinir ? Neden Silinir ?

Telefondaki Oyunlar Nasıl Silinir ?

Telefondaki oyunlar derhal silinir gençler, direk silinir, durdukları kabahat. Candy crush’dan tutun angry birds’e hiç kanım ısınmamıştı bu illetlere. Kendini tekrarlayan oyunlara katiyen yer vermedim telefonumda, indirmeyi de düşünmüyorum açıkçası hiç birini bir daha.

Yanlış anlamayın oyunlarla aramda bir sorun yok, gerek sağ bileğimdeki nasır, gerek yıllar boyunca oynadığım yüzlerce oyun, kendimi gamer bellemiş bir insanım. Fakat şu tablet ve telefondaki oyunlar, oyun dünyasının kanseri resmen ve hızla çoğalıyorlar. Kuşların tükendi ve kalede tek bir domuz kaldı, yeni kuş ister misin sadece 3 Ytl, hayır amq istemem kuş falan, sihirli şeker patlatıcı da istemem kalsınlar.

Facebook’dan gelen aptal oyun isteklerine mi yanayım, bedava olduğunu iddia edip kuruş kuruş insanları saman altından sömürmelerine mi. Daha çok strateji oyunları oynardım telefonda ilgimi çektikleri için, hiç bir farkı yokmuş sövdüğüm oyunlardan, hepsi tırtıklamak için insanı yaratılmış. Metroda aptal aptal ekrana tıklayan insanları gördükçe bu illetten uzaklaşan kendimi bir kez daha tebrik ediyorum. Tavana bakarım daha iyi telefonda meyve keseceğime, hatta metrodaki televizyonlarda kedili videolar oynatıyorlar bazen onları bile daha yararlı buluyorum.

 

Telefon ayarlarından uygulamalara girip bir güzel silmenizi tavsiye ediyorum hepsini.

Paylaşmak Güzeldir

Yazıyı buraya kadar okuduysan Kişisel Gelişim konusunda hevesli olduğun kesin. Peki kendini geliştirebileceğin bir Türkçe Youtube Kanalı olduğunu söylesek? Ayrıntılar için resme tıkla!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.