Telefondaki Oyunlar Nasıl Silinir ? Neden Silinir ?

Telefondaki Oyunlar Nasıl Silinir ?

Telefondaki oyunlar derhal silinir gençler, direk silinir, durdukları kabahat. Candy crush’dan tutun angry birds’e hiç kanım ısınmamıştı bu illetlere. Kendini tekrarlayan oyunlara katiyen yer vermedim telefonumda, indirmeyi de düşünmüyorum açıkçası hiç birini bir daha.

Yanlış anlamayın oyunlarla aramda bir sorun yok, gerek sağ bileğimdeki nasır, gerek yıllar boyunca oynadığım yüzlerce oyun, kendimi gamer bellemiş bir insanım. Fakat şu tablet ve telefondaki oyunlar, oyun dünyasının kanseri resmen ve hızla çoğalıyorlar. Kuşların tükendi ve kalede tek bir domuz kaldı, yeni kuş ister misin sadece 3 Ytl, hayır amq istemem kuş falan, sihirli şeker patlatıcı da istemem kalsınlar.

Facebook’dan gelen aptal oyun isteklerine mi yanayım, bedava olduğunu iddia edip kuruş kuruş insanları saman altından sömürmelerine mi. Daha çok strateji oyunları oynardım telefonda ilgimi çektikleri için, hiç bir farkı yokmuş sövdüğüm oyunlardan, hepsi tırtıklamak için insanı yaratılmış. Metroda aptal aptal ekrana tıklayan insanları gördükçe bu illetten uzaklaşan kendimi bir kez daha tebrik ediyorum. Tavana bakarım daha iyi telefonda meyve keseceğime, hatta metrodaki televizyonlarda kedili videolar oynatıyorlar bazen onları bile daha yararlı buluyorum.

 

Telefon ayarlarından uygulamalara girip bir güzel silmenizi tavsiye ediyorum hepsini.

İçeriği Paylaşmaya Ne Dersin?

Burag Hançer

Usanmadan yapılan hatalar, çıkarılan onlarca ders ve bu süreçte gelişen bakış açılarım. İşte size Yirmilerim... Beni 3 dakikada tanımak için linke tıkla! Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan da maceralarımı takip edebilirsin :)

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments