Yemek Siparişinden Remarketinge

Yemek sepetinde sipariş verdikten sonra muhakkak bir çoğunuz siteden çıkış yapıyorsunuzdur, ben de geçen gün muhabbeti geçene kadar bu şekilde davranıyordum. Siparişin ardından biraz gezinirseniz sayfada restoran puanlama ve çekiliş kısımlarını görebilirsiniz. Her siparişinizin ardından buradan bir çekilişe katılıp çeşitli hediyelerden kazanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi katılım sayısı ve kazanma şansınız yanlarında belirtilmiş ki istatistiklere oynarsanız kırmızı ile işaretlediğimi seçmezsiniz.

 

yemek sepeti remarketing

Günübirlik siparişlerin ardından sonunda Arya Pırlanta’dan 70 ₺ değerinde indirim kuponu kazandım. Elbette alışveriş yapmadığım için kuponun süresi doldu ve hakkımı yitirdim. Konuyu tamamen rafa kaldırmışken, işin ilginç kısmı buradan sonra başladı. Haftalar sonra Arya Pırlanta’dan resimdeki maili aldım.
remarketing teknikleri
Mail adresim kayıt edilmiş ve böyle bir kampanya bana yönlendirilmiş, bir de kupon miktarı arttırılmış. Gayet iyi dönüşler aldıklarını düşünüyorum böyle bir uygulamadan. Bir yandan da merak ediyorum bir daha ki mailde çıtayı arttıracaklar mı diye.
Mail adresimi paylaşmak için izin verdiğimi hatırlamasam da, bu remarketing stratejisini oldukça başarılı buldum ve paylaşmak istedim. Muhakkak bir yerde okudum deyip işaretlemişimdir kullanım koşullarını. Bu arada resimdeki kodu kullanmayacağım, ilgilenen alabilir.
Paylaşmak Güzeldir

Yazıyı buraya kadar okuduysan Kişisel Gelişim konusunda hevesli olduğun kesin. Peki kendini geliştirebileceğin bir Türkçe Youtube Kanalı olduğunu söylesek? Ayrıntılar için resme tıkla!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.