Yeni Başlangıçlar

Yeni başlangıçlara kürek çekerken, Karaköy’deki son iş günümde güneş elveda dercesine battı.. (evet yukarıdaki resim)

 

Geçen ay bir yılımı doldurdum İstanbul Civata’da, akla sığmaz tecrübeler yaşadığım bir süreç oldu diyebilirim. Mezuniyetin ardından kendi işimde çalışmak hayatım boyunca kullanacağım bir çok bilgiyi yan cebime koymamı sağladı. Virgüllerle ayırmak ister isem; vergiler, maaşlar, stopaj, KDV, fatura, irsaliye, muhasebe,satışlar, müşteri ilişkileri… Genel olarak bir şirketin içinde dönen her şeyden haberim oldu bu uzun yıl boyunca.

Sitenin satışlarının tavan yaptığı, düzenli alım yapan bir müşteri profili yarattığım bu dönemde işten ayrılmak beni ne kadar hüzünlendirse de, hepsini babama emanet ediyor ve yeni başlangıçlar yolunda gelecek için doğru bir adım attığıma inanıyorum. Monotonlaşan hayatımda, zincirleri kırmak ve kendimi yeni fırsatlara açmak…

 

yeni baslangiclar
Kartaldaki ofisimizden gün batımı…

Üniversite yıllarımda kaçınılmaz olarak gördüğüm ve stajlarımda tatma fırsatı bulduğum plaza insanlığına böylece adımımı atmış oldum. Kısa sürede samimiyeti zirveye taşıdığım bu yeni ortamda her gün ufkumu yükseltip, yaptığım işi doruklarda çıkarmak niyetindeyim ( cümleyi kes CV’ye koy maşşallah).

Mesafeden dolayı sabah biraz daha erken kalkıyor, aynı güneşi farklı bir açıdan batırıyorum artık…

Paylaşmak Güzeldir

Yazıyı buraya kadar okuduysan Kişisel Gelişim konusunda hevesli olduğun kesin. Peki kendini geliştirebileceğin bir Türkçe Youtube Kanalı olduğunu söylesek? Ayrıntılar için resme tıkla!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.