Yeni Başlangıçlar

Yeni başlangıçlara kürek çekerken, Karaköy’deki son iş günümde güneş elveda dercesine battı.. (evet yukarıdaki resim)

 

Geçen ay bir yılımı doldurdum İstanbul Civata’da, akla sığmaz tecrübeler yaşadığım bir süreç oldu diyebilirim. Mezuniyetin ardından kendi işimde çalışmak hayatım boyunca kullanacağım bir çok bilgiyi yan cebime koymamı sağladı. Virgüllerle ayırmak ister isem; vergiler, maaşlar, stopaj, KDV, fatura, irsaliye, muhasebe,satışlar, müşteri ilişkileri… Genel olarak bir şirketin içinde dönen her şeyden haberim oldu bu uzun yıl boyunca.

Sitenin satışlarının tavan yaptığı, düzenli alım yapan bir müşteri profili yarattığım bu dönemde işten ayrılmak beni ne kadar hüzünlendirse de, hepsini babama emanet ediyor ve yeni başlangıçlar yolunda gelecek için doğru bir adım attığıma inanıyorum. Monotonlaşan hayatımda, zincirleri kırmak ve kendimi yeni fırsatlara açmak…

 

yeni baslangiclar
Kartaldaki ofisimizden gün batımı…

Üniversite yıllarımda kaçınılmaz olarak gördüğüm ve stajlarımda tatma fırsatı bulduğum plaza insanlığına böylece adımımı atmış oldum. Kısa sürede samimiyeti zirveye taşıdığım bu yeni ortamda her gün ufkumu yükseltip, yaptığım işi doruklarda çıkarmak niyetindeyim ( cümleyi kes CV’ye koy maşşallah).

Mesafeden dolayı sabah biraz daha erken kalkıyor, aynı güneşi farklı bir açıdan batırıyorum artık…

İçeriği Paylaşmaya Ne Dersin?

Burag Hançer

Usanmadan yapılan hatalar, çıkarılan onlarca ders ve bu süreçte gelişen bakış açılarım. İşte size Yirmilerim... Beni 3 dakikada tanımak için linke tıkla! Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan da maceralarımı takip edebilirsin :)

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments